آرتا بالابر

جک پالت

جک پالت

در این مقاله توضیح جامعی از جک پالت و نواع آن را ارائه داده‌ایم، امیدواریم با مطالعه آن به اطلاعات کامل در رابطه با این محصولات دست پیدا نمایید.

تعریف جک پالت

جک پالت (Jack Pallet) یا پالت جک، یک دستگاه حمل و نقل درونی است که برای جابجایی و حمل بارهای سبک یا متوسط بر روی پالت به کار می‌رود. این دستگاه شامل یک پله مسطح و معمولاً چهار چرخ پایدار کننده است که به وسیله دستگاهی که به فشار هیدرولیک مجهز شده است، بالا و پایین می‌رود. با استفاده از جک پالت، بارهایی که روی پالت قرار دارند، بدون صدمه دیدن به خاک، سریع و آسان جابجا می‌گردند. این دستگاه در انبارداری، حمل و نقل، پخش کالا و ساخت و ساز بسیار مفید است.

با ما همراه باشید تا در این مقاله با مفهوم و کاربرد جک پالت بیشتر آشنا شویم. جک پالت در حمل‌ و نقل و تخلیه‌ی بارها و پالت‌های سنگین و پرحجم کاربرد دارد. این دستگاه جزء اصلی‌ترین ماشین‌آلات در جهت کمک به اپراتور بوده که در جابه‌جایی پالت‌ها در صنایع مختلف از جمله فروشگاه‌ها، انبارها، سردخانه‌ها و کارخانجات بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد که همزمان توانایی بارگیری تمامی بارها و بسته‌ها بر روی پالت را دارد.

نحوه کار با جک پالت

[aparat id=’5KHqb’]

 قطعات تشکیل‌ دهنده جک پالت چه می باشد؟

 
 1. دسته ی جک پالت که مثل یک اهرم بالابرنده بوده و به عنوان فرمان نیز از آن استفاده می‌شود.
 2. در قسمت زیرین فرمان، قسمت جلویی جک پالت، یک پمپ هیدرولیک قرار دارد.
 3. دو چرخ نیز در جلوی جک پالت وجود دارد، که امکان چرخش 360 درجه را فراهم می‌کند و با عنوان چرخ فرمان نیز معروف می‌باشد.
 4. از دیگر قطعات موجود قسمت جلویی این وسیله، یک شاسی هرمی شکل است که شاخک و دیگر قطعات جک پالت را به یکدیگر متصل می‌نماید.
 5. شاخک‌های پالت بر
 6. چرخ‌هایی با عنوان چرخ شاخک پالت بر، وجود دارد که چهار عدد هستند و به‌صورت دو جفت مجزا به هر شاخک متصل گردیده‌اند.
 

جک پالت چگونه کار می کند؟

عملیات و بلند کردن جک پالت به وسیله اهرم یا دسته انجام می شود که در بالای این اهرم یک دسته کوچک برای خارج کردن روغن هیدرولیک پمپ تعبیه شده که باعث پایین رفتن شاخک‌های دستگاه می شود. چرخ جلو که در زیر و انتهای شاخک‌ها قرار دارد از طریق محور انتقال به سیلندر جک متصل می شود.

 حال وقتی جک هیدرولیک روی یک اهرم مخصوص بالا و پایین می رود، این اتصال باعث پایین رفتن چرخ‌ها و در نهایت باعث حرکت شاخک‌های ابزار به صورت عمودی و رو به بالا می شود. این روند تا زمانی که بار از خاک برداشته شود ادامه می یابد.

با قرار دادن جک پالت زیر پالت، محصول یا کالای مورد نظر تا ارتفاع کافی بلند شده و به محل مورد نظر منتقل می شود. اغلب از جک‌های پالت برای جابجایی و انتقال پالت‌ها از  درون تریلرها به مکان‌های مختلف استفاده می شود، به خصوص زمانی که لیفتراک در دسترس نباشد.

<br>

 انواع جک پالت

 پالت‌بر به دو نوع جک پالت دستی و جک پالت برقی طبقه‌بندی می‌گردد که هر کدام دارای انواع مختلف و کاربرد متنوع در پروژه‌ها و صنایع گوناگون می‌باشند.

جک پالت دستی

پالت بر دستی وسیله‌ای کارآمد برای حمل‌ و نقل مواد و کالا در صنایع مختلف از جمله فروشگاه‌ها، انبارها و سردخانه‌ها می‌باشد. این دستگاه در ابعاد مختلفی متناسب با فضای محیط و با تناژ بین 1 تا 5 تن، روانه بازار می‌گردد.

 بیان این نکته حائز اهمیت است که جک پالت دستی تنها در جابه‌جایی پالت کاربرد دارد اما قادر به ارتفاع دادن بار نمی‌باشد.

 <br>

 آشنایی با مزایای لیفتراک دستی :

 1. جک پالت دستی نسبت‌ به سایر محصولات مشابه خود، از قیمت و هزینه تعمیر پایین‌تری برخوردار است.
 2. این دستگاه هیچ‌ گونه نیازی به برق ندارد.
 3. دارای بدنه و ابعاد مناسبی هستند که استفاده از آن در مکان‌های مختلف محدودیتی ندارد.
 4. طراحی ساده جک پالت دستی، جهت هر نوع پالت با اندازه‌های متفاوت مناسب می‌باشد.
 5. اپراتور حتی با آموزش ساده و کم می‌تواند مهارت لازم برای کار با جک پالت دستی را فرا گیرد.
 

<br>

معایب جک پالت دستی:

 لازم به ذکر است که استفاده از پالت بر دستی در فضاهای کوچک کاربرد دارد، اما اگر محیط کار بزرگ و بارها نیز سنگین باشد کار با این دستگاه بسیار سخت و دشوار خواهد شد و اپراتور (نیروی انسانی) توان و انرژی خود را طی زمان طولانی از دست می‌دهد، همچنین جک پالت دستی در مقایسه با پالت‌بر برقی در حمل‌ونقل پالت به اپراتور صدمات بیشتری وارد می‌کند.

<br>

 انواع مدل‌های جک پالت دستی:

 

 آشنایی با مفهوم جک پالت برقی

 کارایی پالت بر برقی همانند جک پالت دستی می‌باشد با این تفاوت که توسط موتور الکتریکی عملیات حمل‌ونقل پالت و بار انجام می‌گیرد. می‌توان گفت جک پالت برقی سرعت بالاتری نیز نسبت‌ به جک پالت دستی دارد که دلیل آن تمام اتوماتیک بودن دستگاه می‌باشد.

 این دستگاه با ابعاد و ظرفیت‌های متفاوت به تولید رسیده‌ است که می‌تواند تناژ بین 2 تا 6 تن را حمل نماید.

 پالت تراک برقی به دو نوع پالت تراک نیمه اتوماتیک و پالت تراک تمام اتوماتیک دسته‌ بندی می‌گردد.

 مزایای جک پالت برقی

 • از پالت‌بر برقی بعد از هربار شارژ شدن باتری می‌توان چندین ساعت استفاده نمود.
 • فشار کار تا حد امکان از دوش اپراتور کاسته می‌شود.
 • توانایی جابجایی پالت‌هایی با حجم سنگین و بزرگ
 • دارای فرمان گیری آسان‌تری می‌باشند.
 • تا حد امکان نیازی به نیروی انسانی نیست.
 • جک پالت برقی توان حمل نفر را دارد اما برخی از جک پالت‌های برقی این قابلیت را ندارند.

معایب جک پالت برقی

 • طبیعتا پالت تراک برقی در مقایسه با جک پالت دستی گران‌تر می‌باشد.
 • نگهداری و تعمیر پالت تراک برقی نسبت ب جک پالت دستی نیاز به هزینه و دقت بالاتری دارد.
 
 
 

تفاوت جک پالت و لیفتراک

لیفتراک‌ها بزرگتر از جک‌های پالت هستند و قابلیت بارگیری و جابجایی بیشتری نسبت به جک‌های پالت دارند. به دلیل توانایی آن‌ها در گسترش عمودی، می توان از آن‌ها برای جمع آوری و بازیابی اجسام سنگین استفاده کرد.

در مورد روغن جک پالت و پمپ آن، چه اطلاعاتی دارید؟

با توجه به میزان اهمیت این مبحث، با ما در ادامه همراه باشید:

می‌توان گفت تقریبا غیر ممکن است که بدون بهره بردن و استفاده‌ی از این وسایل و به کمک پمپ هیدرولیک، امر بالابردن و جابه جایی بارهای سنگین‌مان را انجام دهیم و همانطور که می‌دانید، این پمپ‌ها برای انتقال نیرو و فشار مورد نیاز، از روغن هیدرولیک بهره می‌برند.

بخش مهمی از وظیفه‌ی نگهداری جک پالت، مربوط به چک کردن مرتب روغن هیدرولیک می‌باشد که به منظور اطمینان حاصل کردن از سطح قرار گیری آن می‌باشد.

شیوه‌ی پر کردن روغن نیز از مطالبی‌ست که باید در زمینه‌آن اطلاعات خود را به اندازه‌ی کافی افزایش دهید، که در ادامه‌ی مطلب آن را شرح می‌دهیم:

 • قدم اول
  کافی است جک پالت دستی مورد نظرتان را  در سطحی صاف و هموار، همچنین سفت و سخت قرار دهید و دسته‌ی کنترلی آن را به حالت پایین منتقل کنید تا شاخک ها در پایین‌ترین حالت ممکن قرار گیرند.
 • قدم دوم
 • می‌توانید از پیچ گوشتی استفاده کنید تا واشر محل مخزن و سر صاف پلاگین را باز کنید.(در صورتی که دقیقا نمی‌دانید کدام قسمت را می‌گوییم پیشنهاد می‌شود با مراجعه به دفترچه‌ی راهنمای دستگاه، از اسم انواع بخش‌های این وسیله اطلاع کسب کنید.)
 • قدم سوم
 • با استفاده از یک قیف، می‌توانید روغن هیدرولیک را وارد دریچه مخزن کنید و سطح آن را بررسی کنید که بیش تر از حد مجاز نریزید.
 • قدم چهارم
 • با بهره بردن از دسته‌ی جک پالت دو الی سه دفعه پمپ کنید تا روغن وارد پمپ هیدرولیک شود.
 • قدم پنجم
 • گام 3 و 4 را چند بار تکرار کنید تا  سطح روغن در پایین دریچه مخزن به‌طور پایدار قرار بگیرد.
 • قدم ششم
 • پلاگین و واشر مخزن روغن را در جای مخصوص خود قرار دهید و با استفاده از پیچ گوشتی مسطح آن را محکم پیچ کنید و هر گونه روغن اضافی را روی مخزن هیدرولیک با دستمال پاک کنید.
 

چه مواردی می‌تواند روی قیمت جک پالت تاثیر بگذارد؟

می‌توان گفت عواملی مانند ظرفیتی که دستگاه می‌تواند حمل کند، برند دستگاه، جنس بدنه و قدرت پالت‌بر و اینکه به چه میزان باشد و آیا جک پالت دارای عواملی همچون حمل نفر، ترازو و رول گیر و…. می‌باشد.

 

جک پالت را چگونه تهیه نماییم؟

شرکت آرتا بالابر نسبت‌به سایر مراکز فروش از قیمت کمتر و مقرون به صرفه‌تری اقدام به ارائه محصولات نموده‌ است که شما عزیزان می‌توانید لیست کامل قیمت جک پالت و انواع آن را از طریق کارشناسان ما دریافت نمایید و از آنجایی‌ که قیمت بشکه‌برها در تهران و سایر نقاط کشور متفاوت می‌باشد از شما تقاضا داریم که از کیفیت و ایمنی محصولات اطمینان کافی را بدست آورید و قبل‌از خرید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید تا ضمن دریافت مشاوره از دستگاه‌های جک پالت، از قیمت این محصولات نیز باخبر شوید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

در ضمن کلیه محصولات این شرکت دارای یکسال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

همچنین لازم به ذکر است که شرکت آرتابالابر با برندهایی همچون شرکت کارنسارهای افرا، شرکت هافمن و شرکت سپهر پلاستیک پدیده همکاری می‌نماید.

تعمیر پمپ هیدرولیک جک پالت

جک پالت یکی از دستگاه‌های پرکاربرد در انبار داری می‌باشد، این دستگاه ممکن است در طولانی مدت باعث خرابی شود. اولین جایی که به نظر همه کارفرمایان می‌رسد و این گونه نیز می‌باشد پمپ جک پالت است.

یعنی ممکن است جک پالت بالا نرود و یا اینکه یا بالا برود و پایین نیاید و یا اینکه مثلا جک پالت برای ۲.۵ تن بار را باید بلند کندو دستگاه توان این وزن را ندارد. اصلی ترین مبحث برای تعمیر این دستگاه جک پالت تعمیر پمپ هیدرولیک جک پالت است.

پمپ جک پالت اصلی‌ترین بخش جک است و برای اینکه دستگاه جک پالت کارایی و کارکرد عالی خود را داشته باشد باید پمپ جک پالت درست کار کند. البته این کار نیاز به مراجعه به کارگاه برای تعمیر نیست و شما کارفرمایان احیانا اگر خرابی در این حیطه یعنی بالانرفتن جک یا پایین نیامدن جک یا کم بالا بردن تناژ رو به رو شدید با تلفن و هماهنگی می‌توان این مورد را درست کرد.

اما تعمیر پمپ هیدرولیک یکی از کارهایی است که باید انجام شود یعنی جک پالت ممکن است بعد ۲۰ سال دچار روغن ریزی شده است آن موقع باید پمپ بجای تعمیر باید تعویض شود.

جک پالت دست دوم

شرکت آرتابالابر علاوه بر تولید دستگاه جک پالت نو برخی از مشتریانی که بخاطر تغییر شغل یا …نیاز به جک پالت ندارند را به فروش می رساند یعنی مشتریانی که نیازی به جک پالت خود ندارند گروه جک پالت آرتابالابر دستگاه جک پالت دست دوم را در لیست فروش آرتابالابر قرار می دهد و طبق درخواست قیمت مشتری به فروش می رساند جک پالت دست دوم به این گونه است که جک یا پمپ کارکرده و باید حتما سالم باشد و کوچکترین ایرادی نداشته باشد و بدنه هم مشکل اسکلتی نداشته باشد و تنها عیب رنگ باشد.

بسته به وضعیت و کارکرد جک پالت دست دوم، قیمت آن ممکن است متفاوت باشد. اما به طور کلی، قیمت جک پالت دست دوم کمتر از جک پالت جدید است. برای خرید جک پالت دست دوم، بهتر است محصول مورد نظر را از فروشندگان معتبر یا از طریق سایت‌های فروش آنلاین بازاریابی شود. همچنین، باید در نظر داشت که ظاهر جک پالت دست دوم ممکن است کمی زشت‌تر یا کثیف‌تر باشد، اما اگر عملکرد آن قابل قبول باشد، می‌تواند یک گزینه خوب برای بازاریابی باشد.

شما کارفرمایان برای ثبت سفارش یا تعمیر می توانید با شماره 09127385180 تماس بگیرید از جمله مشتریان آرتا بالابر می‌توان به صنایع دفاع الکترونیک، هافمن، کاله، شرکت لبنی کاله اشاره کرد.

کلام آخر

 شما صاحبان مشاغل می‌توانید متناسب با نیاز خود اعم از فضای کاری، ظرفیت بار و…. اقدام به تهیه جک پالت مد نظر خود نمایید تا علاوه بر بالا بردن کیفیت و سرعت عملکردتان به پیشرفت شغلی دست پیدا کنید. تیم آرتا بالابر تا زمان رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب در کنار شما خواهد بود

82 نظر

 • سلام،خداقوت.
  ممنونم بابت مشاوره تون در زمان خرید و خدمات پس از فروش‌تون. محصولات‌تون از کیفیت بالایی برخوردار است.

 • سلام و وقتتون بخیر باشه 25عدد جک پالت استاندارد میخواهیم شاخم هاش طول 115 و عرض 68 باشد لطفا اعلام قیمت کنید
  وچگونه سفارش بدیم ممنون میشم

 • سلام وقت بخیر ۲ عدد جک پالت میخواهیم برای بالابردن و‌جابه
  جایی پالت لطفاً قیمت را بفرمایید ممنونم

  • سلام وقت بخیر .با توجه به نوسانات ارز و تغییر قیمت ها برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

  • سلام وقت بخیر برای مشاوره و خرید محصول با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ و یا اینستاگرام با ما همراه باشید
   09127385180
   09120966387
   09146271241

  • سلام وقت بخیر برای مشاوره و خرید محصول با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ و یا اینستاگرام با ما همراه باشید
   09127385180
   09120966387
   09146271241

  • سلام وقت بخیر برای مشاوره و خرید محصول با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ و یا اینستاگرام با ما همراه باشید
   09127385180

   • سلام وقت بخیر برای مشاوره و خرید محصول با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ و یا اینستاگرام با ما همراه باشید
    09127385180
    09120966387
    09146271241

  • سلام وقت بخیر برای مشاوره و خرید محصول با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ و یا اینستاگرام با ما همراه باشید
   09127385180
   09120966387
   09146271241

 • سلام و عرض ادب یک چک پالت عرض ۶۸ میخواهیم ۵عدد ۵۵ سانتی
  متر چگونه سفارش بدیم ممنونن

  • سلام وقت بخیر برای مشاوره و خرید محصول با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ و یا اینستاگرام با ما همراه باشید
   09127385180
   09120966387
   09146271241

 • سلام بسیار مممنون از شما ما خرید کردیم کیفیت و قیمت فوق
  العاده بود واقعا ممنونم

 • سلام و عرض ادب قیمت جک پالت توزین دار شما ۲تن و درصد
  خطا ۱۰۰ گرم چقدر است ممنون از توضیحاتتون

  • سلام وقت بخیر برای مشاوره و خرید محصول با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ و یا اینستاگرام با ما همراه باشید
   09127385180
   09120966387
   09146271241

 • سلام پالت بر عرض ۶۸ میخواهیم حدود ۵ الی ۱۰ عدد قیمت آن چند در
  میاد تناژ ۳تن برای ما کافی است

  • سلام وقت بخیر برای مشاوره و خرید محصول با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ و یا اینستاگرام با ما همراه باشید
   09127385180
   09120966387
   09146271241

 • سلام روز بخیر یک جک پالت ۳ تنی میخواهم چگونه باید سفارش
  بدم عرض آن باید ۵۵ باشد

  • سلام وقت بخیر برای مشاوره و خرید محصول با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ و یا اینستاگرام با ما همراه باشید
   09127385180
   09120966387
   09146271241

 • سلام وقت بخیر ۳عدد جک پالت دستی میخواهیم و ض عدد جک
  پالت توزین دار قیمت و مشخصات را اعلام کنید

  • سلام وقت بخیر برای مشاوره و خرید محصول با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ و یا اینستاگرام با ما همراه باشید
   09127385180
   09120966387
   09146271241

 • سلام روز بخیر ۱۰ عدد جک پالت نیاز داریم قیمت و مشخصات را
  اعلام کنید ممنون از شما

  • سلام وقت بخیر برای مشاوره و خرید محصول با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ و یا اینستاگرام با ما همراه باشید
   09127385180
   09120966387
   09146271241

  • سلام وقت بخیر برای مشاوره و خرید محصول با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ و یا اینستاگرام با ما همراه باشید
   09127385180
   09120966387
   09146271241

 • سلام شهابی هستم از نوین صنعت ۲عدد جک پالت میخواهیم
  قیمت و مشخصات را می‌فرستید ممنون میشم

  • سلام وقت بخیر برای مشاوره و خرید محصول با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ و یا اینستاگرام با ما همراه باشید
   09127385180
   09120966387
   09146271241

  • سلام وقت بخیر برای مشاوره و خرید محصول با شماره زیر تماس بگیرید و یا از طریق واتس اپ و یا اینستاگرام با ما همراه باشید
   09127385180

  • سلام وقت بخیر .با توجه به نوسانات ارز و تغییر قیمت ها برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

 • سلام حسینی نیا هستم از خراسان جنوبی ۱۲عدد جک پالت نیاز
  داریم لطفا راهنمایی کنید چگونه تماس بگیرم و سفارش بدیم
  ساخت چند روزه است

  • سلام وقت بخیر برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

 • سلام روز خوش برای خرید عمده جک پالت مزاحم شدیم
  قیمت و مشخصات را اعلام کنید 3تن عرض 55مورد نظر
  است موجود دارید

  • سلام وقت بخیر .با توجه به نوسانات ارز و تغییر قیمت ها برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

 • من از شما خرید کردم و خیلی راضی بودم هم از قیمت و کیفیت و هم از پشتیبانی خوبتون
  خیلی ممنون
  موفق باشید

  • سلام وقت بخیر
   ممنون از اینکه مجموعه آرتا بالابر رو برای خرید انتخاب کردید. خرید شما باعث افتخار ماست

 • سلام روز بخیر یک جک پالت 5تنی میخواهیم برای شرکت
  و یک عدد جک پالت توزین دار لطفاً بگید چگونه سفارش
  بدیم

  • سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

  • سلام وقت بخیر برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

 • سلام
  خرید عمده ۱۰ عدد جک پالت میخواهیم همچنین ۲عدد جک پالت
  توزین دار سفارش را ثبت کرده پیش پرداخت چگونه بفرستم

  • سلام وقت بخیر برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

 • سلام
  ۸عدد جک پالت ۳ تن میخواهیم قیمت و مشخصات را به ایمیل
  بنده بفرستید به کدام شماره بفرستم ایمیلم را

  • سلام وقت بخیر .با توجه به نوسانات ارز و تغییر قیمت ها برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

  • سلام وقت بخیر .برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

 • سلام ۱۰عدد جک پالت ۵۵سانتی متری میخواهیم برای بالابری بشکه آیا
  ممکن است رول بر هم باشد

  • سلام وقت بخیر برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

  • سلام وقت بخیر برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

  • سلام وقت بخیر .برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

  • سلام وقت بخیر .با توجه به نوسانات ارز و تغییر قیمت ها برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

  • سلام وقت بخیر .برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

 • سلام روزتون بخیر سفارش ۲عدد جک پالت عرض ۵۵ داریم لطفاً
  بگید فردا میتوانید ارسال کنید

  • سلام وقت بخیر برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

 • سلام روزتون بخیر ۲عدد جک پالت استاندارد میخواهیم قیمت و
  سفارش را برای ما ثبت کنیدد

  • سلام وقت بخیر .برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

  • سلام وقت بخیر .برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

  • سلام وقت بخیر .برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

  • سلام وقت بخیر .برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

  • سلام وقت بخیر .با توجه به نوسانات ارز و تغییر قیمت ها برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

  • سلام وقت بخیر .با توجه به نوسانات ارز و تغییر قیمت ها برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید و یا از طریق واتساپ و یا اینستاگرام سوالات خود را مطرح نمایید.کارشناسان ما پاسخگوی سوالات شما خواهند بود.

   09127385180
   09120966387
   09146271241

 • سلام جک پالت برای کارگاهم خریدم ازتون بسیار راضی بودم ممنون از مجموعه آرتا بالابر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×