آرتا بالابر

میز هیدرولیک

میز هیدرولیک برقی

میز هیدرولیک برقی

میز هیدرولیک دستی

میز هیدرولیک دستی

معرفی میز هیدرولیک

یکی از اصول مهم و ضروری انبارها و کارگاه‌ها حمل‌ و نقل سریع بار و کالا می‌باشد که مانع از تلف شدن زمان شود. میز هیدرولیک یکی از تجهیزات ضروری برای جابه‌جایی کالا می‌باشد که به‌ آسانی با صرف زمان کمتری عملیات بارگیری را انجام می‌دهد.

میزهای هیدرولیک با نام‌های میز بالابر هیدرولیک و میز بالابر قیچی نیز شناخته‌شده می‌باشد.

این دستگاه توسط پمپ هیدرولیک حرکت می‌کند و می‌توان گفت برای فضاها و مساحت‌های کوچک کارگاهی، انبار و … مناسب می‌باشد.

 حداکثر ارتفاع بالابرنده میزهای بالابر هیدرولیک

با وجود پدال دستگاه در این ماشین‌آلات توسط نیروی دست، ارتفاع گیری انجام می‌شود. حداکثر ارتفاع میز هیدرولیک به 150 سانتی‌متر می‌رسد که در هنگام تهیه این دستگاه توجه به میزان بالابری دستگاه امری مهم تلقی می‌گردد.

کاربرد های میز هیدرولیک

این دستگاه بیشتر برای کارهای مربوط به بارگیری مورد استفاده قرار می گیرد. به همین خاطر در هنگام بارگیری بار های سنگین انبارها به داخل کامیون یا کانتینر برای سهولت در هنگام جا به جای بار مورد استفاده قرار می‌گیرد.

همچنین می تواند برای بلند کردن انواع خودرو و ماشین آلات مورد استفاده قرار گیرد و همچنین در تعمیرگاه ها برای کار تعمیرات و جابه‌جای وسایل و ماشین‌ها بسیار کاربردی است.

 

میز هیدرولیک

 

طریقه کارکرد میز بالابر قیچی

این دستگاه برای بالابری از مکانیزم قیچی استفاده می‌کند، به این صورت که با منتقل شدن نیرو و قدرت به بازارهای قیچی مانند (ضربدری)، اجزای قیچی شکل بازمی‌گردد و بار را به سمت بالا حرکت می‌دهد و در زمان پایین آمدن نیز اجزای دستگاه درون میز بالابر هیدرولیک جمع می‌شود.

تعداد قیچی‌ها در میزان قدرت دستگاه تاثیرگذار است، این‌طور که با افزایش قیچی مورد استفاده در دستگاه، قدرت دستگاه کمتر می‌شود. اما در میزان وزن بار در میز بالابر هیچ‌گونه محدودیتی وجود ندارد چراکه با یک موتور پمپ قدرتمند و میزان جک استفاده ‌شده در دستگاه، برتری میز بالابر هیدرولیک دوچندان می‌شود.

 انواع میزهای بالابر هیدرولیک

  1. میز بالابر هیدرولیک دست
  2. میز بالابر هیدرولیک برقی

 کاربرد این ماشین‌آلات

صاحبان مشاغلی که در انبارها و کارگاه‌های خود میزان بالایی از بار را بارگیری می‌نمایند و بودجه کافی جهت خرید لیفتراک برقی را ندارند، میزهای هیدرولیک بهترین گزینه برای این‌گونه اصناف می‌باشد و کاربرد چشمگیری  را در صنایع به خود اختصاص داده‌است.

 نصب بالابر هیدرولیک

نصب این دستگاه به دو روش ثابت و متحرک متناسب با نیاز مشتری تولید، تهیه و نصب می‌گردد. در نوع متحرک حداقل ارتفاع میز با زمین حدوداً 30 الی 50 سانتی‌متر بوده ولی در نوع ثابت زمین باید به اندازه‌ی سطح رویی میز بالابر کنده شود که در این روش میزان ارتفاع با زمین صفر می‌شود.

 

 قیمت میز هیدرولیک

قیمت این نوع ماشین‌آلات با توجه به ظرفیت وزن بار و حداکثر ارتفاع بالابرنده متفاوت می‌باشد. جهت اطلاع از لیست قیمت به‌روز و همچنین شرایط خرید میزهای هیدرولیک با عرضه‌کنندگان این تجهیزات در سایت آرتا بالابر با شماره 09127385180 این تماس حاصل فرمایید و یا در واتساپ با کارشناسان فنی مجموعه آرتا بالابر فراز در ارتباط باشید.

لازم به ذکر است تمامی محصولات شرکت آرتا بالابر دارای یکسال گارنتی و 10 سال خدمات پس از فروش می‌باشد.

 

 

20 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

×